07 kwietnia 2026
Urodziny Siostry Dyrektor były dla całej społeczności Ekumenicznego Domu wyjątkową okazją do wyrażenia wdzięczności za Jej codzienną obecność, troskę oraz ogrom pracy wkładany w tworzenie miejsca pełnego dobra, bezpieczeństwa i życzliwości.
Dziękujemy za serce otwarte na potrzeby drugiego człowieka, za cierpliwość, mądre słowo, codzienny trud oraz nieustanną troskę o mieszkańców, personel i wszystkich związanych z naszym Domem. Dzięki Siostrze Dyrektor Ekumeniczny Dom jest nie tylko miejscem opieki, ale przede wszystkim wspólnotą opartą na szacunku, bliskości i wzajemnym zrozumieniu.
Życzymy także chwil odpoczynku, spełnienia marzeń odkładanych „na później”, niegasnącej nadziei oraz siły do realizowania wszystkich pięknych dzieł, które rodzą się z wrażliwości i miłości do drugiego człowieka. Niech każdy kolejny dzień przynosi powody do uśmiechu, a wdzięczność ludzi będzie najpiękniejszym dowodem, jak wiele dobra Siostra pozostawia w sercach innych.
Z serdecznymi życzeniami i wdzięcznością – Mieszkańcy, Personel i Przyjaciele Ekumenicznego Domu